Pytania i odpowiedzi
FAQ

ZAMÓWIENIE

Wybór oferty

Wybierz swój dom w formularzu kontaktowym, podaj swoje uwagi, a my w przeciągu 3 dni roboczy skontaktujemy się i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Zmiany w projekcie

Jeśli masz jakieś specjalne życzenia, przedstaw je w formularzu kontaktowym. Nasi architekci przedyskutują z Tobą wszystkie możliwości.

Projekty indywidualne

Jesteśmy otwarci na wszystkie nowe wyzwania. Jeśli masz swój własny projekt, z chęcią porozmawiamy o nim i zobaczymy co możemy zaproponować. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Płatności

Płatność za Twój dom rozdzielona jest na 5 etapów zabezpieczonych umową:

10% wpłata rezerwacyjna
40% wpłata na utrzymanie ceny na okres 3 miesięcy
20% wpłata po wyprodukowaniu domy w naszym zakładzie prefabrykacyjnym
25% wpłata przy rozpoczęciu montażu u klienta
5% wpłata po oddaniu obiektu

Technologia

Budownictwo szkieletowe

Nasze domy wykonywane są z elementów prefabrykowanych, tworzonych w naszym nowoczesnym zakładzie. Tworzymy osobno ściany, stropy, więźby dachowe i pozostałe elementy Twojego domu,

Drewno

Używamy sprawdzonych materiałów wysokiej klasy – drewno konstrukcyjne C24. Jest to drewno suszone, dzięki czemu jest odporne na pojawianie się grzybów, uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

Izolacja

Stosujemy wełnę mineralną. Jej grubość zależy od elementu domu. Przy ścianach zewnętrznych jest to zazwyczaj 190 mm – 215 mm. Jest to materiał, który w naszym wieloletnim doświadczeniu sprawdza się najlepiej.

Okna

Stosujemy nowoczesne okna PCV 3-szybowe. Charakteryzują się one niezwykle dobrymi parametrami cieplnymi i odpornością. Standardowym kolorem jest antracyt, za dopłatą możemy zaoferować inne barwy.

Dach

Stosujemy bardzo trwałe i estetyczne rozwiązanie jakim jest blacha na rąbek stojący.

Fundamenty

Standardowym sposobem posadowienia naszych obiektów są słupy betonowe. Istnieje również możliwość zastosowania płyty fundamentowej lub ławy.

Instalacje elektryczne i wodno kanalizacyjne

Twój dom dostarczony jest z instalacją elektryczną oraz wodno kanalizacyjną. Wykonujemy wszystkie niezbędne wyjścia w ścianach zgodnie z projektem. Po Twojej stronie leży kwestia doboru gniazdek, włączników oraz podłączenia wszystkich niezbędnych sprzętów.

Ogrzewanie

Twój dom może być ogrzewany na kilka sposobów. Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami. Doradzamy naszym klientom dwie najbardziej efektywne opcje.
– Maty i folie grzewcze na podczerwień – jest to nowoczesne i bardzo energooszczędne rozwiązanie, praktycznie bezobsługowe.
– Powietrzna pompa ciepła – to rozwiązanie spisuje się lepiej w większych obiektach. Jest to również nowoczesna i energooszczędna opcja.

Fotowoltaika

Nasi klienci mogą otrzymać od nas wszelką niezbędną pomoc w celu wybrania właściwego wykonawcy, włączając w to zapotrzebowanie energetyczne obiektu oraz polecanych wykonawców.

Budowa

Po stronie Klienta

Właściwe przygotowanie działki, stworzeni możliwość wjazdu samochodu z prefabrykatami oraz dźwigu. Doprowadzenie wody, kanalizacji, instalacji elektrycznej, internetu oraz stworzenie fundamentów zgodnych z projektem. Będziemy również potrzebować od Ciebie zorganizowania kontenera na odpady budowlane oraz tymczasowej toalety.

Po stronie SkandicHus

Przewieziemy Twój dom, zadbamy o prawidłowe rozładowanie i połączymy go w całość. Zajmie to nam raptem kilka dni. Otrzymasz od nas w pełni gotowy obiekt w stanie surowym zamkniętym.

TRANSPORT

Usługa transportowa

Zależnie od wybranego modelu, Twój dom przyjedzie w kilku oddzielnych transportach. Rozładujemy go na miejscu przy pomocy dźwigu i złożymy w całość niczym klocki lego. Proces ten mamy przećwiczony już w fabryce, gdyż tam dokonujemy wstępnego montażu.

FINANSOWANIE

Symulacja warunków kredytowych

-okres kredytowania od 10 do 35 lat
-oprocentowanie(w obecnej chwili bardzo niestabilny parametr) od 6 do 11% w skali roku
-prowizja za uruchomienie 0%

To nie jest oferta handlowa

Dane kontaktowe

Numeru telefonu: 787 057 087 – Mateusz Kulesza
Adres strony: www.crbip.pl

Przebieg procesu

1. Klient zgłaszając się do nas dostaje informacje o ofercie oraz zostaje przeprowadzona z nim analiza finansowa.

2. Po wstępnej analizie dokumentów decydujemy w którym banku klient otrzyma najatrakcyjniejsze warunki cenowe lub będzie miał największą szanse na uzyskanie finansowania.

3. Spisujemy wniosek z klientem(elektronicznie, lub w oddziale jeśli klient ma taką potrzebę) i wysyłamy wniosek do systemu.

Cały proces od pozyskania dokumentów po podpisanie umowy kredytowej jest to około 20-30 dni przy kredytach hipotecznych oraz od 3 do 12 dni przy kredytach firmowych lub gotówkowych.