Polski Svenska
Polski Svenska

Polana Kubice

POZNAJ NASZE DOMY POZA MIASTEM!

Polana Kubice spełni największe marzenia osób chcących uciec od miejskiego gwaru. Domy składają się z otwartego salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz antresoli, którą można zaadaptować na sypialnię. Pomimo małej powierzchni są bardzo funkcjonalne, przestronne, dają poczucie komfortu i swobody.

 

 

 

Domki znajdują się na działkach o pow. 500-700m2. Powierzchnia działek daje duże możliwości zagospodarowania terenu. To właściciel decyduje, jak chce wykorzystać teren – czy ogród będzie pełnił strefę wypoczynku z wygodnym aneksem wypoczynkowym i basenem, czy zaadaptuje ogród w w ogródek warzywny otoczony rabatami kwiatów.

Kubice to malowniczy zakątek województwa mazowieckiego, położone około 70km od Centrum Warszawy, w powiecie płońskim, gmina Nowe Miasto.

Największym atutem tutejszych okolic są walory przyrodnicze – miłośnicy natury odkryją tutaj piękno i bogactwo lasów. Cisza, spokój i świeże powietrze to idealne warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Fani przebywania nad wodą również znajdą swoje miejsce – Zalew Nowomiejski z plażą miejską zajmujący obszar 31,6ha i płynąca malowniczą doliną rzeka Sona tworzą piękne unikalne obrazy. Możliwość wędkowania oraz strzeżone kąpielisko to nie jedyne atrakcje wodne, jakie można tu zaznać.

W promieniu około 5 km od Kubic dla osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi pozostaje do dyspozycji siłownia zewnętrzna, boisko do gry w piłkę nożną, koszykówkę, kort tenisowy oraz place zabaw. Tutejsze gospodarstwa agroturystyczne oferują znakomite potrawy regionalne, naukę jazdy konno, zbieranie grzybów i wiele innych.

 

SMS +48 662 934 243