Polski Svenska English
Polski Svenska English

Pompy ciepła

Pompa ciepła – co warto wiedzieć?

 

Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia grzewcze, które umożliwiają przepływanie ciepła z obszaru o temperaturze niższej do tego, gdzie temperatura jest wyższa. Pod względem źródła energii pompy dzieli się na powietrzne i gruntowe – to najpopularniejsze modele. Żeby pompa ciepła mogła działać, konieczne jest dostarczenie do niej energii z zewnątrz.

 

 

Dobra pompa ciepła pozwala na  uzyskanie 75% ciepła z ziemi całkowicie za darmo, dzięki zainwestowaniu tylko 25% energii. Nowoczesna pompa ciepła to sposób na tanie ogrzewanie domu – w ten sposób można ochronić się przed stale rosnącymi kosztami energii i chronić środowisko naturalne oraz swój portfel przed wysokimi wydatkami.

Najważniejsze zalety szwedzkich pomp ciepła:

 

 

Jeżeli również myślisz o ekologicznym ogrzewaniu swojego domu, pompa ciepła to przyszłościowa alternatywa dla innych metod. Można zastosować ją zarówno w budynku nowym, jak i również modernizowanym. Gdy szukasz dodatkowych odpowiedzi na swoje pytania, jesteśmy do dyspozycji. Nasi specjaliści doradzą Ci i wskażą jaka pompa ciepła będzie dla Ciebie najlepsza.

 

Sprawdź także: kotły

SMS +48 662 934 243