Polski Svenska English
Polski Svenska English

Domy szkieletowe

NASZA OFERTA

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy świadczą usługi z zakresu projektowania i budowania domów szkieletowych. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, począwszy od projektu, przez budowę domu, aż do realizacji prac wykończeniowych.   

Szwedzkie domy szkieletowe to nasza pasja, którą zajmujemy się już od lat. Przez ten czas poznaliśmy różnorodne metody realizowania projektów budynków mieszkalnych, a także nabraliśmy doświadczenia w korzystaniu z efektywnych, nowatorskich rozwiązań. Domy szkieletowe okazały się najkorzystniejszym i najszybszym sposobem na realizację marzeń o własnym lokum. 

 

Poziomy realizacji

Zaprojektowanie i wykonanie konstrukcji   domu szkieletowego

Postawienie domu do stanu surowego zamkniętego

Realizacje projektu do stanu deweloperskiego

Wykonanie zlecenia budowy domu pod klucz

Służymy pomocą w wyborze odpowiedniego wariantu współpracy, a także pomagamy dopasować odpowiedni projekt do możliwości finansowych i oczekiwań.

Poza katalogiem gotowych projektów, jesteśmy otwarci na pomysły przedstawione przez klienta. Każdą współpracę rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu, który jest konieczny do dokonania wstępnej wyceny. Poznajemy oczekiwania klienta co do metrażu, wyglądu oraz rozwiązań technologicznych, które mają się znaleźć w budynku. 

Zdajemy sobie sprawę, że każda osoba ma różne wyobrażenia o własnych czterech ścianach, dlatego chętnie zapoznajemy się z wizualizacjami lub inspiracjami, które można do nas wcześniej wysłać w wiadomości e-mail.

Domy szkieletowe – obszar realizacji


W naszej pracy kierujemy się zasadą ścisłej współpracy z klientami i odpowiadaniem na ich potrzeby, dlatego mówimy, że budujemy marzenia, a nie tylko domy. 

Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, a do każdej inwestycji podchodzimy z dużą dozą racjonalności – oferujemy dobrej jakości projekt z zachowaniem niskich cen realizacji.

Najczęściej zadawane pytania

Jak buduje się domy szkieletowe?

Domy szkieletowe to domy wykonane z elementów prefabrykowanych ‒ ściany, stropy, więźby dachowe i inne elementy produkowane są w hali produkcyjnej, a następnie przewożone na plac budowy. Elementy wykonane są z suszonego drewna, dzięki czemu są stabilne oraz odporne na różnego typu uszkodzania. Prefabrykowane elementy montuje się na wcześniej przygotowanych fundamentach ‒ czas montażu wynosi około tygodnia. Ściany obiektu są izolowane za pomocą wełny mineralnej. Cały proces budowy domu, licząc od momentu podpisania umowy wynosi około 3 miesięcy.

Domy szkieletowe – co to?

Domy szkieletowe to domy zbudowane z prefabrykowanych elementów, konstrukcja domu wykonana jest z suszonego drewna. Cały proces budowy trwa około 3 miesięcy,  a więc znacznie krócej niż budowa domu tradycyjnego. 

Kto buduje domy szkieletowe?

Nasza firma ‒ Skandic Hus, od lat zajmuje się domami szkieletowymi. Świadczymy kompleksowe usługi ‒ zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak również budowaniem. Dostosowujemy projekt do preferencji i budżetu inwestora oraz dbamy o to, by realizacja przebiegała bardzo sprawnie. W zależności od preferencji możemy zająć się budową do stanu surowego zamkniętego, do stanu deweloperskiego, jak również wykończeniem pod klucz. 

Ile kosztują domy szkieletowe?

Jaki jest koszt budowy domu szkieletowego? Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystko uzależnione jest od konkretnego projektu ‒ metrażu domu oraz zastosowanych rozwiązań technologicznych. W naszej firmie zawsze sporządzamy indywidualną wycenę. 

SMS +48 662 934 243