Polski Svenska English
Polski Svenska English

Domy energooszczędne

NASZA OFERTA

Dom szkieletowy energooszczędny to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające szybko wybudować dom, który jest eko i jednocześnie tani w eksploatacji. Wybór domu energooszczędnego jest dobrą inwestycją, która szybko zwróci koszty poniesione w czasie budowy nieruchomości. Doświadczenie, które zdobyliśmy w czasie 20 lat praktyki projektowej i budowlanej, definitywnie wskazuje na wiele zalet budowy domu energooszczędnego. 

Dlaczego warto? Zalety domu szkieletowego energooszczędnego 

Dom szkieletowy nadal budzi wiele wątpliwości. Czy warto zdecydować się na taki rodzaj budownictwa? Co da nam posiadanie domu szkieletowego energooszczędnego?

MNIEJSZE OPŁATY

SZYBKA BUDOWA

SZCZELNOŚĆ

OGNIOODPORNOŚĆ

Inwestycja zwraca się już po kilku latach, a dzięki korzystaniu z odnawialnych źródeł energii, nie doświadczamy wzrostu cen za prąd lub ciepłą wodę. Dom szkieletowy buduje się bardzo szybko. Finalny projekt może być gotowy do zamieszkania po upływie kwartału. Na dom murowany trzeba czekać minimum rok. Dom szkieletowy daje duży komfort cieplny, niezależnie od warunków atmosferycznych. Pomieszczenia szybciej się nagrzewają, a energia nie ucieka nieszczelnymi oknami. Zastosowane technologie m.in suszenie drewna i izolacja budynku materiałami niepalnymi minimalizują ryzyko pożaru.

 

 

Eko technologia 

Do budowy domów szkieletowych używa się drewna, które wykazuje świetne właściwości termoregulacyjne (głównie świerku). Naturalny materiał budowlany, jakim jest drewno, jest bezpieczny dla mieszkańców oraz dla środowiska. Poza tym w  trakcie samej budowy generowana jest dużo mniejsza ilość odpadów niż w przypadku domu murowanego. 

Jaki jest koszt ogrzewania?

Zdecydowaną zaletą budowy domu szkieletowego energooszczędnego jest jego wpływ na koszt ogrzewania. Zastosowane rozwiązanie, takie jak pompy ciepła, rekuperacja lub panele fotowoltaiczne, umożliwiają korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Domy szkieletowe energooszczędne posiadają grubą warstwę izolacyjną, dlatego zużywają nieporównywalnie mniej energii niż domy budowane technologią tradycyjną. 

 

SMS +48 662 934 243