Polski Svenska
Polski Svenska

Domki 35m2

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NASZEGO DOMKU POKAZOWEGO!

Budujemy w całej Polsce

Jesteśmy producentem domów prefabrykowanych. Oferujemy najwyższej jakości konstrukcje drewniane, które są trwałe, a zarazem dobrze się prezentują.

Nasze domy 35 m² to wysokiej jakości energooszczędne domy letniskowe, jak i całoroczne o zróżnicowanym standardzie odpowiadającym potrzebom i oczekiwaniom ich przyszłych mieszkańców.

Koszt oraz czas produkcji prezentuje się znacznie lepiej niż przy tradycyjnej budowie domu. Produkcja elementów trwa zaledwie kilka tygodni, a ich montaż na działce klienta ogranicza się do kilku dni.

Poziomy realizacji
Zaprojektowanie i wykonanie konstrukcji domu szkieletowego
Postawienie domu do stanu surowego zamkniętego
Realizacje projektu do stanu deweloperskiego
Wykonanie zlecenia budowy domu pod klucz

Domy wykonane są z bardzo dobrej jakości drewna konstrukcyjnego C24, które jest produktem premium, ponieważ drewno mieszczące się w tej klasie rośnie wolniej i jest gęstsze.

Charakteryzuje się sprężystością, jest odporne na zginanie i cechuje się trwałością i wytrzymałością. Stosujemy drewno skandynawskie, świerkowe, suszone komorowo do wilgotności około 15% (+/-3%). Drewno to jest strugane czterostronnie oraz sfazowane z każdej z czterech stron.

Do izolacji wykorzystujemy wełnę skalną niepalną, dzięki czemu ściany oddychają, a we wnętrzu jest ciepło.

W domach do 35m² bardzo ważną rolę odgrywa rozplanowanie przestrzeni. Nasze domy składają się z otwartego salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz antresoli, którą można zaadaptować na jedną sypialnię lub dwie mniejsze. Pomimo ograniczonej powierzchni są bardzo funkcjonalne i przestronne, dają poczucie komfortu i swobody.

Projektując nasze domy, kładliśmy ogromny nacisk na rolę naturalnego światła we wnętrzu. Duże, odpowiednio dobrane okna rozświetlają przestrzeń oraz wydobywają piękno i przestronność wnętrza.

SMS +48 662 934 243