Polski Svenska English
Polski Svenska English

Domki 35m²

Zgłoszenie

 

Zgłoszenie budowy domu jest bardzo proste. Wymaga wypełnienia odpowiedniego formularza określającego zakres i sposób wykonywania robót budowlanych oraz termin rozpoczęcia prac. Formularz wraz z poniższymi dokumentami należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego:

 

Zgoda następuje samoczynnie po upływie 21 dni od daty zgłoszenia jeżeli w tym czasie Urząd nie wniósł żadnego sprzeciwu.

 

 

Czas realizacji

 

Domy wykonane w formie prefabrykatu, tzn. z przygotowanych wcześniej elementów produkujemy w 30 dni. Następnie w ciągu 2 tygodni złożymy konstrukcję domu wraz z oknami. Cały proces od wyprodukowania domu do złożenia go u klienta trwa około 1,5 miesiąca.

 

Materiał

 

Domy wykonane są z bardzo dobrej jakości drewna konstrukcyjnego C24, które jest produktem premium, ponieważ drewno mieszczące się w tej klasie rośnie wolniej i jest również gęstsze. Charakteryzuje się sprężystością, jest odporne na zginanie i cechuje się trwałością i wytrzymałością. Stosujemy drewno skandynawskie, świerkowe, suszone komorowo do wilgotności około 15% (+/-3%). Drewno to jest strugane czterostronnie oraz sfazowane z każdej z czterech stron. Do izolacji wykorzystujemy wełnę skalną niepalną, dzięki czemu ściany oddychają, a we wnętrzu jest ciepło.
 

Funkcjonalność

W domach do 35m2 bardzo ważną rolę odgrywa rozplanowanie przestrzeni. Nasze domy składają się w otwartego salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz antresoli, którą można zaadaptować na jedną sypialnie lub dwie mniejsze. Pomimo ograniczonej powierzchni są bardzo funkcjonalne i przestronne, dają poczucie komfortu i swobody.

 

Natura

Projektując nasze domy, kładliśmy ogromny nacisk na rolę naturalnego światła we wnętrzu. Duże, odpowiednio dobrane okna rozświetlają przestrzeń oraz wydobywają piękno i przestronność wnętrza.

SMS +48 662 934 243